#@CREATION
Creation

„Žinių diena“ – patirtis, kuria norime pasidalinti!

„Žinių diena“ – patirtis, kuria norime pasidalinti!

Rudens sezoną pradėję įnirtingai mokydamiesi Meet Magento konferencijose, jį užbaigėme patys tapdami lektoriais savo kolegoms. Tradicinis „Žinių diena“ renginys šias metais vyko jau antrą kartą, tačiau pranešėjų ir naudingų temų netrūko.

Penktadienio rytas Panevėžio biure prasidėjo kiek neįprastai. Kolegų kabinete, buvo įrengta mobilioji medicinos stotis. Joje laboratorinių tyrimų specialisčių pagalba, darbuotojams atlikta profilaktinė medicininė patikra. Juk žinios apie savo sveikatą – neįkainojamos. Tačiau pagrindinė dienos misija – pasidalinti naudinga darbo praktika.

Žinių diena

Pirmieji pranešimai startavę nuo ankstaus ryto tęsėsi beveik iki 14 val. Per šį laiką buvo pristatytos temos:

 • Paslaugų pardavimas: pamokos iš patirties
 • Gerosios praktikos kasdieniniame darbe
 • Mokymosi platformos
 • IT Automation with Ansible
 • PWA
 • NuxtJS
 • Mažiau kodo – kaip išvengti „spagečių“ kode
 • Agile methodology – XP

Žinių diena

Pristatymai vyko ne šabloniškai perteikiant iš interneto surinktą informaciją skaidrėse, tačiau kiekvienas pranešėjas dalinosi asmenine patirtimi. Štai kalbant apie “spagečių” išvengimą, pavyzdžiams pasitelktos kolegų parašytos kodų eilutės. Visų pranešimų metu aktyviai dalyvavome kiekvienas. Klausėme, modeliavome situacijas „o kas jei?“ , papildėme savo patirtimi.

Pasibaigus pirmajai „Žinių diena“ daliai, savo diskusijas tęsėme ir įsigilinome į temas pertraukos metu. O noro dalintis įspūdžiais tikrai netrūko. Tuolab, kad nuo balandžio mėnesio stipriai užaugome ir kolektyve atsiradus net aštuoniems naujiems žmonėms, tai tapo puikia galimybe tobulėti kartu su visa komanda. Apie tai kaip augome, su kokiais iššūkiais susidūrėme ir kokie buvo mūsų įmonės metai plačiau pristatyta tęsiant renginį.

Antroje dalyje „Žinių dienos“ pristatymai akcentavo įmonės veiklą, darbuotojų patirtis ir kokybės užtikrinimą. Pristatyta:

 • Mūsų įmonė dabar ir ateityje
 • Developer syndromes
 • Automated tests
 • Magento security: basic knowledge, good practices, statistics and trends

Žinių diena

„Žinių dieną“ jau tapo įprasta pabaigti laisvu pranešimu iš asmeninės patirties. Taip galime susipažinti ir su kolegų ne tik profesine veikla, bet ir laisvalaikio pomėgiais. Šiais metais renginys užbaigtas pranešimu „Kulinarija. Atradimai ir praradimai.“ Išvados – išsikepti bulves, irgi reikia žinių 🙂

Gražesnis ir ištestuotas kodas, saugesnės svetainės, platformos žinių gilinimui, motyvuoti programuotojai, gerosios praktikos tolimesniuose darbuose ir naujausių technologijų pritaikymas projektuose. Tai bagažas informacijos su kuria grįžome į savo darbus po rudeninės „Žinių dienos“.

Žinių diena

Kasdien matome kolegų atsidavimą mėgstamai veiklai, profesionalumą ir atliekamus darbus, tad smagu, kai turime progą pasidalinti vieni su kitais savo patirtimi. Vienareikšmiškai, šio renginio atsiradimas ir įsitvirtinimas Creation komandoje, kaip viena iš tradicijų – reikalinga, bei naudinga visiems kolegoms.

Žinių diena

Daugiau apie mūsų komandos gyvenimą skaitykite: #Gyvenimas @CREATION.

Grįžti į blogą

Susidomėjote? Aptarkime jūsų projektą

Paskambinkite ar parašykite el. laišką ir mes suplanuosime susitikimą kurio metu aptarsime jūsų projektą ir mūsų idėjas jums.