Paslaugos

 • Vertinimas

  Vertinimas

  Viskas prasideda nuo plano. Susitikime ir išsiaiškinkime Jūsų poreikius, išanalizuokime kartu Jūsų viziją. Pateiksime optimalius sprendimus ir projekto vertinimą. Siekiame kuo aiškiau sudėlioti pirminį planą ir pateikti Jūsų apsisprendimui.

  Skaityti daugiau
 • Dizainas

  Dizainas

  Stengiamės, kad kiekvienas projektas būtų unikalus ir sukurtas dizainas pavirstų geriausia naudotojo patirtimi. Turite jau paruoštą dizainą? Puiku! Projektą galime sukurti ir pagal Jūsų pateiktą dizainą.

  Skaityti daugiau
 • Programavimas

  Programavimas

  Sprendimai sukurti kvalifikuotų programuotojų leis efektyviai startuoti Jūsų projektui. Mūsų tikslas - kokybiškas ir sėkmingas bendradarbiavimas. Didelė, dedikuota komanda nuolatos rūpinsis Jūsų projekto vystymu ir komunikuos su Jumis.

  Skaityti daugiau
 • Priežiūra

  Priežiūra

  Padėsime Jums užtikrinti sklandų projekto veikimą, plėsti ir diegti papildomus funkcionalumus. Tikime, kad partnerystė užtikrins sklandų ir efektyvų projektą. Partnerių lojalumas - geriausias mūsų įvertinimas.

  Skaityti daugiau

01 Projekto vertinimas

Magento techninis ir saugumo auditas Magento techninis ir saugumo auditas

 • Peržiūrėsime ir palyginsime jūsų svetainės kodą, kad įsitikintume, jog jis atitinka aukščiausius Magento standartus.
 • Išanalizuosime jūsų svetainės greitį ir našumą. Kelių milisekundžių uždelsimas sukeltas mažos klaidos gali įtakoti jūsų konversijos rodiklį.
 • Mes peržiūrėsime trečiųjų šalių įskiepius ir jų kodų integraciją, kad įsitikintume, jog jie nesukelia jokių svetainės našumo problemų.
 • Išanalizuosime jūsų svetainės talpinimo paslaugas ir pasiūlysime sprendimą kaip padaryti jūsų svetainę maksimaliai saugia.

Rinkodaros ir naudojamumo (UI/UX) auditas Rinkodaros ir naudojamumo (UI/UX) auditas

 • Pateiksime jums išsamų užduočių planą, kurį rekomenduotume atlikti, kad pasiektumėte geriausius rezultatus;
 • Peržiūrėsime Google paieškos konsolę, Google Analytics, Google Adwords paskyras ir jų kodų integracijas;
 • Naudojamumo (ang. Usability, UI) auditas padės pasiekti jūsų tikslus. Mes pateiksime jums individualias rekomendacijas, kaip pagerinti kliento, besilankančio jūsų internetinėje parduotuvėje, patirtį (ang. User Experience, UX).

02 Žmonės myli akimis

UI/UX Dizainas

UI/UX Dizainas

Internetinio puslapio dizainas yra vienas iš svarbiausių internetinio verslo elementų. Unikalus dizainas, intuityvi navigacija, patogumas naudoti ir tinkamai bei nuosekliai sudėlioti vartotojo žingsniai – viskas yra tam, kad Jūsų verslo tikslai būtų pasiekti. Mūsų komanda Jums pasiūlys sprendimus, kurių įgyvendinimas bus paremtas duomenimis, žiniomis ir ilgamete patirtimi.

03 Pasirinkite platformą

Magento

Atviro kodo platforma skirta el. komercijai ir turinti daugybę integruotų funkcijų bei didelį modulių pasirinkimą. Lanksti, atvira naujovėms ir plėtrai platforma. Geriausiai tinka dideliems verslams ir elektroninėms parduotuvėms.

Symfony

Vienas iš galingiausių atviro kodo PHP karkasų, kurį naudojame kurti individualius sprendimus, informacines sistemas, sudėtingas funkcijas ir didelio masto projektus.

WordPress

Atviro kodo turinio valdymo sistema, kuri pasižymi paprastu valdymu. Tinkamas pasirinkimas reprezentacinėms svetainėms arba kelių prekių internetinėms parduotuvėms.

04 Elektroninės komercijos plėtra ir optimizavimas

Planuojate sukurti naują Magento elektroninę parduotuvę? Norite atnaujinti jau egzistuojančią Magento parduotuvę išplečiant jos funkcionalumą ir būti geriau surandami paieškos sistemose? Nesvarbu, koks yra jūsų klausimas – būsime laimingi, galėdami jums padėti.

Optimization and smart solutions are a must for your business to grow quickly and efficiently

Magento techninis auditas Magento techninis auditas

Techninis projekto auditas atliekamas norint nustatyti projekto problemines vietas arba potencialias saugumo rizikas. Mūsų sertifikuoti Magento specialistai patikrins programinį kodą, įvertins programinio kodo atitikimą Magento gerosioms praktikoms bei pateiks rekomendacijas projekto greitaveikos didinimui.

Magento palaikymas Magento palaikymas

Magento palaikymo paslaugos apima projekto optimizavimą, vystymą, naujo funkcionalumo kūrimą ir diegimą, konsultacijas bei mokymus.

Magento hostingas Magento hostingas

Savo klientams siūlome specializuotą Magento TVS talpinimo ir priežiūros serveryje paslaugas, kurias sudaro: serverio ir duomenų bazės konfigūravimas (Magento performance tuning), palaikymas ir nepertraukiamo veikimo užtikrinimas, nuolatiniai Magento ir serverio saugumo atnaujinimai, periodinis sistemos rezervinių kopijų darymas.

Magento moduliai Magento moduliai

Ne vienam projektui esame išplėtę standartinį Magento funkcionalumą papildomomis funkcijomis: nauji mokėjimo ar siuntimo būdai, produktų, likučių, užsakymų sinchronizacija su apskaitos programomis, produktų eksportas skirtingoms affiliate programoms, specializuotos aplikacijos siuntų planavimui ir t.t.

Susisiekite

Standartinės užklausos formos mūsų svetainėje nėra. Kiekvienas sprendimas yra individualus ir su Jumis norėtumėme susitikti asmeniškai. Paskambinkite mums ir sutarsime dėl susitikimo, kurio metu aptarsime Jūsų projektą bei mūsų idėjas Jums.

Skambinti dabar

Susidomėjote? Aptarkime jūsų projektą

Paskambinkite ar parašykite el. laišką ir mes suplanuosime susitikimą kurio metu aptarsime jūsų projektą ir mūsų idėjas jums.