#@CREATION
Creation

Vienas lauke – ne karys! Summer event 2019

Vienas lauke – ne karys! Summer event 2019

Šiais metais, dirbome „ iš peties ”. Padėjome įmonėms atnaujinti internetines svetaines, pagerinome elektroninių parduotuvių pardavimus, įdiegdami klientams patogius sprendimus, paleidome naujus projektus, įvykdėme partnerių skirtus darbus. Dienos šviesą išvydo mūsų startuolis WiseXML. Wooo-hooo! Džiaugiamės galėdami pristatyti projektą, su kuriuo E-komercija tapo dar patogesnė!

Didėjant darbo tempui auga ir mūsų komanda. Nuo gegužės mėnesio Creation.lt gretas papildė dar šeši nauji kolegos. Tad prieš stačia galva neriant į naujojo sezono darbus, paskutinę vasaros dieną skyrėme susipažinti vieni su kitais ir pradėti naujus DREAM TEAM žingsnius.

Summer event

Šių metų Team Building tema – „ Vienas lauke – ne karys ”. Būtent šį teiginį galime patvirtinti po įtraukiančio, taktinio ir komandinio šratasvydžio žaidimo. Kiekviena rolė ir kiekvienas žmogus yra svarbūs iki paskutinės užduoties minutės.

Patogią darbo vietą iškeitėme į miškus ir apleistus pastatus. Pelytę ir klaviatūrą keitė kovinio ginklo tikslus muliažas, mintinai mokėti „ Counter Strike “  žemėlapiai, čia mažai kuo padėjo. Kaip ir kasdieniame darbe čia buvo svarbu: gebėjimas planuoti, greita ir tiksli komunikacija, pasitikėjimas savo komanda ir ribotas laikas įvykdyti užduotį. O kiekviena klaida turėjo savo kainą ir pamoką. Mokėmės, keitėme strategijas, stojomės ir vėl ėjome link tikslo!

Vien tik kovos lauku mūsų išbandymai nesibaigė. Tikru iššūkiu ir įdomia pramoga tapo – standartinis kareiviškas davinys, kuriam paruošti pravertė patyrusių kolegų pagalba.

Summer event

Summer event

o aktyvios dienos, vakarą leidome kaip geriausi bičiuliai susirinkę sodyboje pasibūti kartu prie kepsninės ruošdami barbekiu (tik tai, kad ne mes ruošėme, o mums padėjo ir barbekiu subtilybių mokė profesionalus šio amato šefas). Ar žinojote, kad barbekiu reikšmė – mėsos, kepimas ant žarijų, naudojant metalines groteles turintį prietaisą, lauke ir būnant draugijoje? Šioje draugijoje žaidėme lauko žaidimus, mėgavomės gamta ir turėjome nemažai laiko aptarti dienos įspūdžius, pasidalinti tuo, kuo gyvename, kas įdomu ir nauja. Praleidome dieną ne tik kaip komanda, praleidome dieną kaip puikūs draugai!

Summer event

Vienas žmogus yra svarbi komandos dalis, bet vienas žmogus niekada nebus komanda. Tad grįžę į savo biurus nepamiršime šios taisyklės, kelsime aukštus tikslus savo darbui ir niekada nesustosime, net kai juos pasieksime!

Summer event

Grįžti į blogą

Susidomėjote? Aptarkime jūsų projektą

Paskambinkite ar parašykite el. laišką ir mes suplanuosime susitikimą kurio metu aptarsime jūsų projektą ir mūsų idėjas jums.