logo

Team Building ir „Žinių diena“ 2018

sausio 30 d., 2018 Autorius: Rūta Songailaitė

Tobulėjimas ir žinių dalijimasis – neatsiejama mūsų komandos filosofijos dalis. Siekdami to, du kartus per metus rengiame komandos stiprinimo „Team Building“ renginį ir „Žinių dieną“. Šiemet Creation komanda nutarė pasisemti dar daugiau geros nuotaikos vienu kartu, todėl sujungėme šiuos du žiemos renginius į vieną – „Winter Event 2018“.collage_1_grey-min

Žinių diena

„Žinių diena“ – taip vadiname mūsų susibėgimą kartu du kartus per metus, neformalioje aplinkoje, kuomet visą dieną bendraujame ir diskutuojame apie geriausius sprendimus. Ši diena skirta pasidalinti įvairiomis žiniomis su kolegomis bei sužinoti daug naujų ir įdomių dalykų ar ko nors išmokti vieniems iš kitų. Tai puiki proga geriau pažinti vienas kitą.

Renginio metu kalbėjome apie mūsų kuriamą startup‘ą DMP – kas tai yra, kam tai skirta ir kaip tai veikia. Kalbėta apie keletą techninių temų: BEM CSS, PHPUnit Testing Framework, Service worker (JS), Design patterns. Žinoma, nepamiršome aptarti ir programavimo kokybės klausimų, bug’ų medžioklės ypatumų, SEO specifikos bei mūsų kolektyvo vizijos keliems metams į priekį.12-DSCF1240-min
14-DSCF1242-min

11-DSCF1239-min

Vienas iš komandos narių papasakojo, kad buvo išrinktas sudalyvauti „Google Scolarship“ programoje, pristatė programos metu gautą užduotį, kaip ją atliko ir ką išmoko.

Winter Event (Team Building)

Pertraukėlių metu vaišinomės užkandžiais, bendravome ir vykdėme įvairias komandines užduotis.

52-DSCF1373-min
02-DSCF1219-min
MZ (2)-min

Buvo puiki proga prisiminti dailės pamokas – kada paskutinį kartą piešėte spalvotais pieštukais? :)IMG_6113-min
IMG_6112-min
IMG_6116-min

Mūsų geriausi

Pasibaigus pristatymams bei diskusijoms, nepamiršome mūsų geriausiųjų. Anoniminio balsavimo metu išrinkome bei apdovanojome nominacijų „Metų mokytojas“ ir „Metų pažanga“ laureatus. :)

Pasikrovę nuostabių emocijų, sutvirtinę ryšius tarp komandos narių ir pasisėmę įkvėpimo, toliau kimbame į darbus ir jau dabar laukiame vasaros team building‘o renginio.