#@CREATION
Creation

Team building event 2019

Team building event 2019

Kiekviena įmonė stipri tiek, kiek stipri jos komanda. To niekada nepamirštame ir mes! Tad du kartus metuose paliekame ofisus esančius Vilniuje bei Panevėžyje ir neriame į tradicija jau tapusius Team Building renginius, kuriuose stipriname savo komandiškumo „raumenis“.

Team building

„Team building Event 2019“ – po šiuo kodiniu pavadinimu šiemet slėpėsi itin aktyvi veikla ir produktyvus laikas su kolegomis. Po jo niekada nepasimirš ne tik neplanuotas maudymosi sezono atidarymas, kolegų kulinariniai šedevrai, pakelyje matyti vaizdai, bet ir energija, bei puiki emocija buvusi viso renginio metu. Turėjome progą padėti, matyti daugiau ir giliau, numatyti kliūtis ir drąsiai su visais komandos nariais judėti į priekį. Net neabejojame, kad tai galėsime pritaikyti ir savo darbuose.

Team building

Team building

Nors kaip ir kasmet „Team building Event“ nenuvylė, leido atsikvėpti, buvo šaunus, linksmas, pilnas puikių užduočių, bet svarbiausia – mus visus dar kartą apjungė į Vieną Stiprią Komandą. Tai jausime ne tik mes patys, mūsų klientai, bet ir visi kuriuos susitiksime po darbo. Vieningumą nuo šiol žymės bendra aprangos detalė – CREATION team džemperiai!

Team building

Po šių metų event’o grįžtame į darbus puikiai nusiteikę, sustiprėję, bei laukdami kito Team building’o su naujais iššūkiais ir komandos pagausėjimu.

Team building

We don’t age. WE LEVEL UP!

Grįžti į blogą

Susidomėjote? Aptarkime jūsų projektą

Paskambinkite ar parašykite el. laišką ir mes suplanuosime susitikimą kurio metu aptarsime jūsų projektą ir mūsų idėjas jums.