#@CREATION
Creation

Sveikinamės su praktikantais

Sveikinamės su praktikantais

Praėjusią savaitę du Panevėžio kolegijos studentai atvyko į pirmąją praktikos dieną mūsų Panevėžio biure. Asta ir Laurynas yra informacinių sistemų studijų programos paskutinio kurso studentai. Praktika jiems truks mėnesį. Laurynas praktiką pradėjo mokymais kaip atlikinėti įvairias užduotis, skirtas Magento platformai, o Asta pirmosiomis dienomis jau „paragavo“ testuotojo duonos.

Praktikantai

Mums rūpi praktikantų nuomonė ir tai, kaip jie jaučiasi pas mus, todėl nekantriai kalbinu Astą ir Lauryną.

Kokie pirmi įspūdžiai atvykus pas mus?

Asta:

─ Apie Jūsų įmonę esu girdėjusi daug gerų atsiliepimų, todėl labai džiaugiuosi galėdama dirbti profesionalų komadoje. Pirmasis įspūdis tikrai nenuvylė, smagus kolektyvas, įdomus darbas 🙂

Laurynas:

─ Man, asmeniškai, didelis pliusas yra tai, kad darbo diena neužsitempia. Nėra taip, kad vis žiūrinėčiau į laikrodį ir skaičiuočiau minutes iki darbo galo. Be to, kolektyvas čia puikus.

Kokie lūkesčiai, ko tikitės iš praktikos?

Asta:

─ Praktikos metu tikiuosi gauti praktinių žinių ir sužinoti ką reiškia dirbti IT komandoje.

Laurynas:

─ Mano lūkesčiai? Norėčiau rasti darbą, o dar geriau būtų rasti darbą, kuris yra įdomus.

Jeigu Jus domina praktika pas mus, jeigu norite pamatyti ir patirti ką reikškia dirbti IT kolektyve – nesivaržykite, mes visada ieškome gabių ir motyvuotų studentų 🙂 Kviečiame baigiamųjų kursų studentus atlikti praktiką mūsų įmonėje (Vilniuje arba Panevėžyje).

Grįžti į blogą

Susidomėjote? Aptarkime jūsų projektą

Paskambinkite ar parašykite el. laišką ir mes suplanuosime susitikimą kurio metu aptarsime jūsų projektą ir mūsų idėjas jums.