#@CREATION
Creation

Svečiuose – Panevėžio kolegijos dėstytojai

Svečiuose – Panevėžio kolegijos dėstytojai

Su Panevėžio kolegija bendradarbiaujame nuo 2014 metų. Kiekvienais metais keletas kolegijos studentų pas mus atlieka praktiką, o geriausieji po studijų baigimo prisijungia prie kolektyvo. Mes, savo ruožtu, dalinamės žiniomis per kasmet vykstančius praktinius užsiėmimus paskutinio kurso studentams. Praktinių užsiėmimų metu, kurie vyksta kolegijoje apie tris savaites, studentus supažindiname su „programuotojo duona“, elektroninės komercijos subtilybėmis bei Magento platforma. Bet apie tai dar papasakosime kitame blogo įraše 🙂

Praėjusią savaitę Panevėžio biure mus aplankė keletas kolegijos dėstytojų. Diskutavome apie darbą kartu, pristatėme įmonės profilį, vidinius procesus, naudojamas technologijas bei produktus, su kuriais dirbame.

Panevėžio kolegija | Dėstytojų Stažuotė Creation Labs

Taigi, kokie dėstytojų įspūdžiai ir atsiliepimai po šių mokymų? Kalbinu Panevėžio kolegijos dėstytoją Jurgitą Lieponienę. Dėstomas dalykas – duomenų bazės.

Kaip vertinate Panevėžio kolegijos ir Creation Labs santykius?

─ Labai džiaugiuosi, kad Creation Labs geranoriškai bendradarbiauja su Panevėžio kolegija. Liudas yra labai iniciatyvus, siūlo įvairias bendradarbiavimo formas. Ir šiandien mokymai surengti ne mūsų iniciatyva, o Liudo. Labai džiaugiamės galimybe dalyvauti šiuose mokymuose, susipažinti su Jūsų įmone, kuri yra tikrai šiuolaikiška ir dirba pagal šiuolaikinius standartus. Žinoma, smagu pabūti studentais, pasimokyti, ─ šypsosi Jurgita. ─ Creation Labs yra atvira įmonė, priima studentus atlikti praktiką, konsultuoja, padeda rengiant studijų programas. Pavyzdžiui, Liudas yra mūsų naujos studijų programos komiteto narys. Iš jo sulaukiame daug patarimų bei pagalbos rengiant studijų programas, jas atnaujinant ir keičiant. Todėl, manau, kad šis ryšys yra labai svarbus.

Kokie Jūsų įspūdžiai iš šiandienos vizito?

─ Jau spėjome aptarti su kolegomis, kad įspūdžiai tik patys geriausi. Esame labai patenkinti ir sužavėti mokymais, jų temomis bei formatu, kuris buvo pasiūlytas. Tikimės, kad ateityje tokia bendradarbiavimo forma nebus pamiršta. Galbūt kitą kartą kas nors iš Jūsų darbuotojų galėtų atvykti pas mus į kolegiją ir pasidalinti praktine patirtimi su mūsų studentais.

Ar studentai noriai atlieka praktiką mūsų įmonėje?

─ Konkurencija tarp studentų tikrai yra. Žinau, kad šiais metais buvo daug norinčių atlikti praktiką Jūsų įmonėje, todėl ne visiems pavyko gauti praktikos vietą. Juk studentai renkasi praktikos vietas ne dėl pliusiuko ar pažymos, kad praktika buvo atlikta, o realiai studentas nieko nedarė. Jie labai noriai renkasi Jūsų įmonę, žinodami, kad čia atliks realią praktiką ir įgaus patirties.

Kokie studentų atsiliepimai po praktikos mūsų įmonėje?

─ Atsiliepimai visą laiką tik geri, o studentai rekomenduoja Jūsų įmonę vieni kitiems. Juk jeigu atsiliepimai nebūtų patys geriausi, tai ir konkurencijos dėl praktikos vietų nebūtų, ─ šypsodamasi paaiškina Jurgita.

 

Ar, Jūsų manymu, labai skiriasi dalykai, kurių mokote kolegijoje, nuo to, ką mes darome čia ir ko ištikrųjų reikia darbo rinkai?

─ Žinoma, mums yra labai svarbu, kad tai, ką dėstome, būtų tampriai susiję su tuo, ko reikia verslui. Prieš kelis metus, kai dar nebuvo tokio bendradarbiavimo ir kalbėjimosi su įmonėmis, tada, galiu pasakyti, mes buvome labai atitolę, o dabar stengiamės, kad žingsnis po žingsnio priartėtume prie to, ko reikia verslui. Juk mūsų paruoštas jaunas specialistas išeina dirbti į įmones. Jeigu jo įgytos žinios yra toli nuo to, ko reikia realybėje, tai tampa labai sudėtinga įsitvirtinti darbo rinkoje.

 

 

 

Dėkojame Panevėžio kolegijai ir kolegijos dėstytojams už tai, kad ruošia ir ugdo mūsų būsimus kolegas 🙂 Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su Jumis!

Grįžti į blogą

Susidomėjote? Aptarkime jūsų projektą

Paskambinkite ar parašykite el. laišką ir mes suplanuosime susitikimą kurio metu aptarsime jūsų projektą ir mūsų idėjas jums.