#Magento
Creation

Magento 1 oficialaus palaikymo pabaiga

Oficialiais duomenimis 2020 Birželio mėnesio pabaigoje bus stabdomas Magento 1 versijos palaikymas.

Magento kūrėjai jau kurį laiką planavo šio palaikymo stabdymą, siekiant, kad kuo daugiau parduotuvių persikeltų naudoti Magento 2. Jeigu Jūs naudojate Magento 1 turinio valdymo sistemą – ją galite naudoti ir toliau, tačiau oficialių atnaujinimų iš Magento kompanijos nebebus.

Tai gali būti puiki galimybė inovacijoms ir Jūsų verslo transformacijai! Atsinaujinimo procesas galėtų būti puikus laikas pagalvoti apie Jūsų internetinės parduotuvės puslapio dizainą, funkcinius reikalavimus, marketingą ir kaip būtų galima automatizuoti nusistovėjusius procesus siekiant pagerinti klientų patirtį Jūsų elektroninėje parduotuvėje.

Ką tai reiškia Jums?

  • Parduotuvė gali tapti labiau pažeidžiama. Magento versijos atnaujinimas užpildo spragas, kurios yra pastebimos kūrėjų ir bendruomenės. Šie atnaujinimai padeda išlaikyti Jūsų klientų pasitikėjimą, apsaugoti internetinę parduotuvę nuo įsilaužimų ir duomenų nutekėjimo. Tačiau, atnaujinimai vis dar bus teikiami trečiųjų šalių ir atsinaujinti galimybė išliks.
  • Atšaukiamas kai kurių modulių palaikymas. Dalis modulių kūrėjų atsisako tęsti Magento 1 modulių palaikymą, teikti atnaujinimus, todėl gali tekti pagalvoti kokios yra šių modulių alternatyvos siekiant juos atnaujinti. Magento 1 moduliai bus pašalinti iš Magento prekyvietės, tad jeigu turite paskyrą ir esate pirkę modulių, reikėtų pažiūrėti ar yra galimybė juos atsinaujinti.
  • Kai kurie mokėjimo būdai gali būti sustabdyti. Pagal PCI DSS standartus Magento 1 neatitiks reikalavimo, kad sistemai yra suteikiami saugos atnaujinimai, todėl mokėjimo būdai gali būti nebeprieinami. Šiuo metu žinoma, kad PayPal bei Visa rekomenduoja migruoti į Magento 2. Reikėtų susisiekti su turimais mokėjimo būdo tiekėjais ir pasiteirauti ar paslaugos bus tęsiamos ir po oficialaus Magento 1 atnaujinimų palaikymo sustabdymo. (Skaitykite plačiau: Visa pranešimas, PayPal pranešimas).

Ko reikėtų imtis?

  • Reikėtų apsvarstyti sistemos migravimo galimybę. Kreipkitės dėl parduotuvės migravimo į Magento 2. Atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.
  • Jeigu nusprendėte likti prie Magento 1 sistemos – šiai dienai yra alternatyvų, kurios siūlo Magento 1 atnaujinimus: Mage One ir OpenMage. Šiuos atnaujinimus ir saugumo pataisymus galėsime ir toliau diegti siekiant apsaugoti Jūsų parduotuvę.
  • Būtina atlikti naujinimus, jeigu Jūsų Magento 1 sistema atsilieka Magento versijomis arba Jūsų moduliai ilgą laiką nebuvo atnaujinti. Naujausia Magento 1 versija yra 1.9.4.5.

Magento 1 migravimas į Magento 2

Jeigu svarstote apie migraciją į Magento 2, reikėtų žinoti, kad Magento 2 sistema iš esmės skiriasi savo architektūra bei technologiniais sprendimais. Apie šią migraciją reikėtų galvoti ne kaip standartinį atnaujinimą, o kaip naujos parduotuvės kūrimą arba esamos parduotuvės perdarymą ant naujosios sistemos.

Magento migravimo sprendimus apima šie pagrindiniai punktai:

  • Reikėtų apgalvoti kokie sprendimai buvo pritaikyti esamoje Magento sistemoje, ką naudojate kiekvieną dieną, kokie yra Jūsų klientų reikalavimai internetinei parduotuvei. Visa tai ir daugiau reikėtų perkelti naujai sistemai, todėl labai svarbu apsibrėžti kokie yra reikalavimai administruojantiems asmenims, klientams ir parduotuvės funkcionalumui.
  • Visi Magento 1 moduliai kurie yra nemokami, buvo pirkti ar sukurti Jūsų verslui turėtų būti peržiūrėti ar kūrėjai siūlo Magento 2 modulio versiją arba kokios yra galimos alternatyvos.
  • Taip pat, gali reikėti keisti serverio resursus ar patį serverį, jeigu bus nepalaikoma reikalinga versija ar serveris neturės pakankamai resursų greitai veikti ir vykdyti reikalingų procesų.

Dėl nutraukiamo Magento 1 palaikymo, plačiau skaitykite oficialioje Magento svetainėje: Magento Commerce 1 End-of-Life FAQs.

 

Magento 1 migravimas į Magento 2

 

 

Pasitarkime kaip optimaliai atsinaujinti atnaujinant Jūsų turimą turinio valdymo sistemą į Magento 2. O kol kas Creation komanda toliau tęsia darbus su Magento 1 sistema ir padės Jums visais rūpimais klausimais, naujais funkcionalumais ar sprendimais.

Grįžti į blogą

Susidomėjote? Aptarkime jūsų projektą

Paskambinkite ar parašykite el. laišką ir mes suplanuosime susitikimą kurio metu aptarsime jūsų projektą ir mūsų idėjas jums.