#E-komercija
Ramūnas Yla

Lankstumas ir technologijos sutelktinio finansavimo platformose (Crowdfunding)

Finansai ir IT technologijos vis labiau tapatinasi ir darosi daugiau priklausomi vienas nuo kito, interneto ir skaitmenizavimosi dėka keičiasi ir vartotojų požiūris į tradicinius finansinius procesus.

Naujų nepriklausomų finansinių paslaugų teikėjų atsiradimas įgalina sparčią finansinių technologijų plėtrą, leidžia klientams ir verslui priimti naujus, greitesnius ir efektyvesnius savo finansų tvarkymo būdus.

Susipažinkime kas yra sutelktinis finansavimas – ar tai nauja banko alternatyva?

Kitaip vadinamas dar tarptautiniu pavadinimu (Crowdfunding). Didelio žmonių kiekio finansų pritraukimas, kurie yra reikalingi paskolos gavėjui įgyvendinant inovatyvią idėją ar projektą (nekilnojamo turto/bet kokio kito turto). Taip yra suteikiama galimybė tapti investuotoju ir stebėti kaip kyla sukauptų palūkanų skaičius, o paskolos gavėjui – greitos ir aiškios sąlygos gauti paskolai.

Techniniai iššūkiai, kurie gali iškilti kuriant sutelktinio finansavimo platformą yra lengvai valdomi jei pasirenkate profesionalią, patirties turinčią komandą. Informacinės sistemos, integracijos su trečiosiomis sistemomis, duomenų apdorojimas, darbuotojų valdymo (žmogiškųjų išteklių) sistemos tobulinimai – tai IT kompanijų programuotojų kasdienybė.

  • Tikriausiai jau esate girdėję apie PWA (Progressive Web Application) – kai sistema dalinai galima naudotis ir neturint interneto ryšio, stebėti savo uždirbtų palūkanų skaičių lenteles. Nuo 2019 metų tai tampa standartu kuriant naujas sistemas.
  • Daliniai paskolos grąžinimai. Pasirinkti, pritaikomi palūkanų skaičiavimo modeliai leidžiantys atlikti dalinius grąžinimus, bet kuriuo periodo metu, taip pat automatizuotai perskaičiuoja tolimesnius periodus pagal proporcingas sumas.
  • Ar delspinigiai nesudaro skaičių dalių periodinių mokėjimų metu, kai yra vėluojama apmokėti nustatyta data? – Palūkanų skaičiavimo modelyje yra numatyta, kad kiekvienas vartotojas kaupia sumą iš delspinigių, kol susidaro sveikas centas ir jis iš karto yra pervedamas.

Žemiau pristatome mūsų sukurtus sutelktinio finansavimo projektus.

NordStreet

Tai sutelktinio finansavimo platforma, kuri padeda praplėsti investavimo bei pasyvių pajamų galimybes neišeinant iš namų. Kiekvienas turi galimybę pasirinkti NT projektą ar verslo paskolą su NT įkeitimu ir investuoti. Nordstreet suteikia investuotojams visą informaciją apie projektus, verslo paskolų tikslą, jų riziką, garantijas bei jų siūlomą ir projekte aprašytą nekilnojamąjį turtą, kuris yra ir užstatas investuotojų lėšų saugumui užtvirtinti. Platforma pateikia tik kruopščiai patikrintus ir išanalizuotus projektus.

HeavyFinance

Nauja turto klasė – investavimą su sunkiosios technikos įkeitimu. „HeavyFinance“ platformoje susitinka sunkiąją techniką paskoloms užstatantys verslininkai ir saugių investicinių galimybių ieškantys investuotojai. Nuo šiol į sunkiąją techniką galima investuoti nuo 100 Eur.

Daugiau informacijos apie šiuos ir kitus projektus rasite mūsų atliktų darbų skiltyje.

 

Apibendrinant, norėdami įgyvendinti sutelktinio finansavimo verslo idėją, turėsite priimti daugybę sprendimų, įskaitant pasirinkti verslo modelį, kurį atitiktų finansavimo platforma. Taip, tai yra svetainė, tačiau sudėtinga, turinti daugybę funkcijų ir elementų. Galime Jums patarti ir pasidalinti mūsų sukaupta patirtimi.

Grįžti į blogą

Susidomėjote? Aptarkime jūsų projektą

Paskambinkite ar parašykite el. laišką ir mes suplanuosime susitikimą kurio metu aptarsime jūsų projektą ir mūsų idėjas jums.