#@CREATION
Liudas Stanevičius

EIKA hakatonas – dirbtinis intelektas nekilnojamojo turto vystyme

EIKA hakatonas – dirbtinis intelektas nekilnojamojo turto vystyme

Su EIKA bendradarbiaujame beveik 10 metų. O praėjusį savaitgalį keletas mūsų komandos narių dalyvavo ir jų organizuojamame hakatone “Dirbtinis intelektas nekilnojamojo turto vystyme”.

Kas yra hakatonas? – tikriausiai daugelis žinote. Tai dviejų angliškų žodžių „hack“ ir „marathon“ hibridas. „Hack“ be abejo, neturi jokių sąsajų su kompiuteriniais nusikaltimais. Hakatonas – tai toks renginys, kurio metu susirenka įvairių sričių specialistai tam, kad dirbdami kartu sukurtų naują ir inovatyvų projektą. Daugeliu atvejų, pagrindinis uždavinys yra sukurti iš tikrųjų naudojamą ir pritaikomą programinę įrangą.

Šiame renginyje, kurio tikslas – paskatinti inovacijas Lietuvos NT sektoriuje, dalyvavo per 50 IT, NT, rinkodaros, verslo plėtros ir kitų sričių specialistų. Šiais metais dėmesys buvo skiriamas sprendimams, kurie būtų susiję su dirbtiniu intelektu ir jo panaudojimu statybose, projektavime, verslo valdyme ir defektų šalinime.

Džiaugiamės galėdami prisidėti ir laukiame tolimesnių idėjų vystymo etapų 🙂

Grįžti į blogą

Susidomėjote? Aptarkime jūsų projektą

Paskambinkite ar parašykite el. laišką ir mes suplanuosime susitikimą kurio metu aptarsime jūsų projektą ir mūsų idėjas jums.