#@CREATION
Creation

Crewind 2018

Crewind 2018

Crewind

Kaip ir kiekviena įmonė, daug planuojame į ateitį, bet kartais taip gera yra pažvelgti atgal ir dar kartą prisiminti ką nuveikėme, ko išmokome, iš ko juokėmės ir kaip kartu leidome laiką. Apžvelgus 2018 metus, matome, kad nuveikėme tikrai daug įdomių, smagių dalykų bei laiko veltui nešvaistėme!

Taigi, ką nuveikėme per 2018 metus?

Komandos formavimas ir „Žinių diena“

Praėjusių metų žiemą nusprendėme sujungti du jau tradicija tapusius renginius – „Winter Event“ ir „Knowledge Day“. Komandos formavimas ir dalijimasis žiniomis yra neatsiejama mūsų kiekvienos dienos dalis, tačiau keletą kartų per metus perkeliame šią veiklą į kitokią, neformalią aplinką.

Crewind

Organizuodami tokius renginius siekiame ne tik tobulėti kaip specialistai, bet ir kaip komanda. Visą dieną bendraujame, diskutuojame apie geriausius sprendimus bei išmokstame ką nors naujo vieni iš kitų.

Plačiau apie šį renginį galite skaityti Team Building ir „Žinių diena“ 2018.

Creation Kalėdos

Advento laikotarpis Creation komandoje buvo itin smagus – kiekvieną dieną mūsų laukė smagios komandos formavimo užduotys bei saldžios dovanėlės. Žinoma, nepraleidome ir Kalėdinio vakarėlio – specialus Kalėdinis Creation protmūšis, metų nominacijos ir kiti žaidimai.

Crewind

Kelionė į Gardiną

Komandos stiprinimo ir formavimo renginius organizuojame du kartus per metus. Rudenį sugalvojome šiek tiek kitokį formatą – pažintinę kelionę į Baltarusiją

Crewind

„Užklasinė“ veikla

Creation kolektyvas – tarsi šeima, todėl įvairiai leidžiame laiką kartu ir ne darbo metu. Tradicinėmis tapusios „Hot Dog Day“ ar „Pizza Friday“ pietų pertraukų metu, Filmų vakarai biure, Lan Party (dar žinomi kaip „Creation Lans“), teambuilding’ai šaudykloje ar pabėgimo kambaryje bei daug kitų. Taip pat šventėme kolegų gimtadienius, vestuves, šeimos pagausėjimus, valgėme tortus bei dovanojome puodelius su karikatūromis!

Crewind

Konferencijos ir forumai

Esame ambicingi – siekiame nuolat augti, tobulėti bei gilinti žinias. Todėl nuolat dalyvaujame įvairiose konferencijose ar kituose renginiuose. Su Magento platforma dirbanti Creation komanda dalyvavo „Meet Magento 2018“ konferencijoje Lenkijoje, projektų vadovai – konferencijoje „Agile Tour Vilnius 2018“ bei buvome pakviesti sudalyvauti diskusijoje/forume „Proveržis Lietuvoje. Kodėl ne Panevėžys?“.

Crewind

Ryšių su partneriais stiprinimas

2018 metais turėjome nemažai susitikimų su partneriais ir kolegomis Lietuvoje bei Olandijoje. Su partneriais iš Olandijos susitinkame kas ketvirtį. Susitikimų metu aptariame ką pasiekėme per ilgą partnerystės laiką, generuojame darbo kartu gerinimo idėjas bei planuojame darbus ateinantiems metams.

Be to, glaudžiai bendradarbiaujame su Panevėžio Kolegija, kurios atstovų vizito pavasarį sulaukėme Panevėžio biure. Diskutavome apie darbą kartu, pristatėme įmonės profilį, vidinius procesus, naudojamas technologijas bei produktus, su kuriais dirbame.

Be to, praėjusių metų Rugsėjį tapome „Amasty“ – vienos didžiausių kompanijų kuriančių modulius skirtus Magento platformai – partneriais! Plačiau apie tai skaitykite čia.

Metų projektas

Vienas didžiausių 2018 metų pasiekimų – vidinis projektas WiseXML. Tai SaaS platforma, padedanti elektroninės prekybos savininkams pridėti ir palyginti produktus iš daugybės tiekėjų bei visiškai kontroliuoti jų duomenis.

Ir tai tik nedidelė dalis renginių bei veiklų, kurias nuveikėme kartu kaip komanda. Na, o 2019 metai žada būti dar spalvingesni ir įdomesni, tad su nekantrumu laukiame naujų iššūkių, užduočių ir projektų!

Linkėjimai,

Creation.lt komanda

Įdomu ką veikia Creation komanda? Sekite mūsų veiklą.

Grįžti į blogą

Susidomėjote? Aptarkime jūsų projektą

Paskambinkite ar parašykite el. laišką ir mes suplanuosime susitikimą kurio metu aptarsime jūsų projektą ir mūsų idėjas jums.