#@CREATION
Creation

„Creation“ partnerystė su Panevėžio kolegija: specialistų rengimo centrai yra ne tik sostinėje

Creation“ jau dešimt metų veikia kaip socialinis Panevėžio kolegijos partneris, prisidėjęs prie informacinių technologijų studijų programų kūrimo. Taip pat reguliariai priima praktikai kolegijos studentus į bendrovės biurus Vilniuje ir Panevėžyje. 

„Turime bendrą tikslą užtikrinti, kad į darbo rinką ateis studentai, paruošti taip, kaip reikia darbdaviams. Bendraujame tiek formaliai, tiek ir neformaliai vyksta daug konsultacijų. Įsitraukiame ir ruošiant programas, konsultuojame dėstytojus. Tuo pačiu asmeniškai susitinku su studentais dalinuosi patirtimi apie IT, įvairias profesijas šioje rinkoje, ko tikėtis pradėjus dirbti, kokių įgūdžių reikia, o ką galima išmokti jau atėjus“, – sakė Liudas Stanevičius, Creation įmonės vadovas.

„Neseniai Panevėžyje vyko studijų programos vertinimas, kartu su komisija ir įvairiais socialiniais partneriais aptarėme, kaip veikia mūsų partnerystė su šia aukštąja mokykla ir kokie tolimesni poreikiai. Man džiugu, kad gerų specialistų rengimo centrai tampa vis labiau paplitę po visą Lietuvą, ne tik sostinę. Taip didiname ir išsilavinimo prieinamumą, ir padedame užtikrinti, kad darbo rinkai nepritrūks reikiamų specialistų“, – sakė Liudas Stanevičius.  

Šiemet jis įsitraukė ir į studentų baigiamuosius darbus – Informacijos sistemų kūrimo ir priežiūros bei Verslo internetinių sistemų kūrimo studijų programų studentų baigiamųjų darbų viešame gynime dalyvavo kaip vertinimo komisijos pirmininkas.

Bendrovė turi ir savo biurą Panevėžyje, kur sėkmingai darbuojasi ir kolegijos absolventų. 2014 metais prasidėjusi partnerystė trunka iki šiol. 

„Greta darbų, svarbu ir visuomeninės pareigos, grąžinti tam tikrą skolą visuomenei, kuri užaugino mus ir mūsų verslą. Įsitraukiame į studijų programų kūrimą, kad jaunimas gautų kuo labiau darbo rinką atliepiančias žinias ir galėtų lengviau susirasti darbą bei  sklandžiai pradėti karjerą“, – sakė Liudas. 

Grįžti į blogą

Susidomėjote? Aptarkime jūsų projektą

Paskambinkite ar parašykite el. laišką ir mes suplanuosime susitikimą kurio metu aptarsime jūsų projektą ir mūsų idėjas jums.