Asmens duomenų apsaugos nuostatos

UAB „ELSOFT“, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus įsteigta ir veikianti įmonė, vykdydama savo veiklą tvarko klientų asmens duomenis.

Vadovaujamės naujai įsigaliojusio bendrojo duomenų apsaugos reglamento (toliau BDAR) nuostatomis. Konsultuojant ir administruojant savo paslaugas ir/ar produktus, maloniai prašome asmeninių duomenų atsižvelgiant į šiame dokumente aprašomus duomenų apsaugos nuostatus.

Kodėl mes renkame Jūsų duomenis?

Vadovaudamiesi LR teisės aktais renkame tuos duomenis, kurie yra reikalingi paslaugų suteikimui. Galimos asmeninių duomenų rinkimo priežastys:

  • Duomenys renkami sėkmingam projekto kūrimui, administravimui ir vystymui;
  • Prašėte suteikti informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas elektroniniu paštu ar telefonu;
  • Statistikai ir analizei.

Ar galime gauti Jūsų asmens duomenis iš išorinių šaltinių?

Esant būtinybei, dėl asmeninių duomenų kreipiamės tiesiai į Jus. Taip pat duomenys gali būti gaunami iš viešai prieinamų šaltinių.

Su kuo dalinamės Jūsų asmens duomenimis?

Įmonė asmens duomenis teikia arba gali teikti:

  • Įmonėms, teikiančioms pranešimų persiuntimo, tiesioginės rinkodaros ir susijusias paslaugas;
  • Valstybinėms institucijoms teisės aktų nustatyta tvarka;
  • Kitiems tretiesiems asmenims kiek tai susisiję su įmonės teikiamomis paslaugomis.

Kiek laiko mes saugome Jūsų asmens duomenis?

Asmens duomenis saugome kol esate mūsų įmonės klientai. Net ir po paslaugų suteikimo mes esame teisiškai įsipareigoję kaupti ir saugoti tam tikrą informaciją. Galiausiai, jeigu tikimės, kad į mus kreipsitės ateityje, galime saugoti dalį duomenų sklandžiam ateities bendradarbiavimui. Pagal reglamentą, pasibaigus leistinam duomenų laikymo terminui, mes duomenis apie Jus sunaikiname.

Jūs visada turite teisę prašyti ištrinti asmeninius duomenis. Jeigu pageidaujate „būti pamiršti“ – prašome kreiptis elektroniniu paštu info@creation.lt. Į Jūsų užklausą atsakysime per 7 darbo dienas. Jeigu pageidaujate nestandartinių duomenų laikymo ar panaikinimo būdų – reikėtų tokias galimybes aptarti susitikimo metu.

Patikrinimo ir kontrolės teisės

BDAR suteikiamos teisės, susijusios su Jūsų asmens duomenų laikymu:

1. Turite teisę Jūsų asmens duomenų sunaikinimui ar nuasmeninimui.
2. Nurodyti, kuriuos duomenis apie Jus galime rinkti ir kurių negalime.
3. Prieštarauti duomenų tvarkymui.
4. Reikalauti duomenų perkėlimo.

Jeigu manote, jog mūsų turimi duomenys apie Jus yra netikslūs, galite prašyti tų duomenų koregavimo elektroniniu paštu. Jūsų prašymas bus įvykdytas per 7 darbo dienas.

Galite pasinaudoti teise negauti informacijos apie mūsų suteikiamas paslaugas kreipdamiesi elektroniniu paštu.

Mūsų įmonės svetainėje creation.lt galima rasti nuorodų į išorines trečiųjų asmenų svetaines, dėl kurių turinio ar privatumo taisyklų mes neatsakome. Daugiau informacijos galite rasti atitinkamose svetainėse.

Mes naudojame slapukus (angl. cookies)

Mūsų įmonės svetainėje creation.lt naudojami slapukai, kurie renka anoniminę informaciją. Prireikus asmeninės informacijos, pateikiame sutartį dar prieš rinkdami duomenis. Slapukai – tai smulkūs duomenys, kurie automatiškai išsaugomi naudojamos naršyklės atmintyje, Jūsų kompiuteryje. Slapukai skirti atpažinti ne Jus, o įrenginį, kuriuo naudojantis lankėtės mūsų svetainėje, o kitą kartą apsilankius – galime pasiūlyti asmeniškai pritaikytą ir mūsų nuomone naudingiausią informaciją.

Google Analytics

Mūsų tinklapyje naudojamas Google Analytics servisas, sukurtas Google Inc. Šių slapukų surinkta informacija (dažniausiai IP adresas), yra perleidžiamas ir laikomas Google serveriuose JAV. Google laiko informaciją ir analizuoja, kaip mūsų tinklapis dažniausiai naudojamas ir suteikia įvairias paslaugas, susijusias su svetainės ir interneto naudojimu. Google gali perleisti sukauptą informaciją tretiesiems asmenims, jeigu jie yra įstatymiškai įpareigoti arba jeigu Google suteikiamas paslaugas atlieka tretieji asmenys. Google nesusieja IP adreso ir kitos Google surinktos medžiagos.

Turite klausimų dėl privatumo politikos?

Iškilus klausimams, prašome susisiekti elektroniniu paštu info@creation.lt. Mielai suteiksime Jums rūpimą informaciją apie asmens duomenų nuostatas.

Autorinės ir duomenų bazės teisės

Mūsų svetainės creation.lt autorinės ir duomenų bazės teisės yra saugomos. Šios teisės priklauso UAB „ELSOFT“.

Pakeitimai

Mes pasiliekame teisę keisti šias nuostatas bet kuriuo metu. Šiame puslapyje visada rasite naujausią mūsų duomenų apsaugos nuostatų versiją. Rekomenduojame reguliariai ją tikrinti.

Duomenų nutekėjimas

Jeigu pastebėjote saugumo spragą, susijusią su mūsų suteikiamomis paslaugomis (duomenų nutekėjimas), maloniai prašome mus informuoti, kad galėtume nedelsiant esamą gedimą pašalinti. Daugiau apie tai sužinoti galite duomenų nutekėjimo protokole >>

Nusiskundimai

Galbūt turite nusiskundimų dėl Jūsų asmens duomenų laikymo ar operavimo jais? Prašome aprašyti situaciją elektroniniu paštu info@creation.lt, tema – „Nusiskundimai“. Mes su Jumis susisieksime per 7 darbo dienas.

Įgaliojimai

Mes pasiliekame teisę koreguoti šias nuostatas bet kuriuo metu. Jeigu pateikiate mums savo asmens duomenis, maloniai prašome iš naujo susipažinti su šiomis duomenų apsaugos nuostatomis.

Rekvizitai

UAB „ELSOFT“, buveinės adresas Kauno g. 16, Vilniuje LT-03210, užregistruota registrų centre numeriu 301593663.