Apie Magento 2

Magento yra populiarus ir patikimas elektroninės prekybos platformos pasirinkimas, leidžiantis tūkstančiams pardavėjų ir prekių ženklų pasaulyje lengvai kurti ir valdyti savo internetines parduotuves. Magento yra atvirojo kodo sprendimas, siūlantis platų naudingų funkcijų ir galimybių spektrą. Dėl šios priežasties ji tapo pagrindiniu verslo pasirinkimu daugybei verslų.

Magneto įrankis, skirtas vykdyti elektroninę komerciją. Štai keletas privalumų:

Prekių valdymas: lengvai valdykite prekes pridėdami kelias nuotraukas, aprašymus, leisdami klientams palikti komentarus, susikurti mėgstamų prekių sąrašą ir sekti prekių likučių kiekius.

Kategorijų valdymas: Skirstykite prekes į kategorijas, kad klientai galėtų lengvai rasti ir pasirinkti pageidaujamas prekes.

Likučių valdymas: sekdami prekės atsargų lygį, importuokite ir eksportuokite duomenis efektyviai valdydami atsargas.

Klientų paskyros: sutiekinte klientams prisijungti prie savo paskyros, kur pateikiama pirkimų istorija, norų sąrašas (wishlist), adresų duomenys ir pirkinių krepšelio turinys.

Užsakymų valdymas: optimizuokite užsakymų procesą, efektyviai valdant, stebint ir vykdant užsakymus.

Įmokų surinkimas: naudokite įvairias mokėjimo būdus, įskaitant kreditines korteles, Apple Pay, Google Checkout ir kitus įmokų surinkimo paslaugų teikėjus.

Daugiakalbystės palaikymas: vykdykite pardavimus skirtingomis valiutomis ir pateikite informaciją apie produktus skirtingomis kalbomis.

Iš tikrųjų, visus Magento funkcionalumus ir privalumus išvardinti sunku. Norite sužinoti, kaip Magento gali būti naudingas jūsų verslui? Susisiekite su mumis, ir mes sutarsime dėl susitikimo.

Magento 2 privalumai

  • Greitis ir lankstumas
  • Patogus vartotojui paslaugų užsakymo puslapis (ang. Checkout)
  • Naujausios integracijos
  • Patogesnė ir patobulinta administratoriaus aplinka
  • Automatizuota elektroninių laiškų rinkodara
  • Naudojami naujesni kodo standartai

Kodėl turėtumėte pereiti prie Magento 2?

  • Visiškai nauja, naujos kartos architektūra Magento 2 platformai suteikia neprilygstamą lankstumą, todėl jūsų internetinė svetainė gali būti įtin unikali.
  • Magento 2 suteikia internetinėms parduotuvėms didesnį greitį kas padidina jų produktyvumą. Svetainės našumas – tai vienas pagrindinių dalykų, siekiant pagerinti klientų patirtį ir pagerinti konversijų rodiklius.
  • Magento 2 siūlo saugesnius apmokėjimus. Saugumas yra vienas iš svarbiausių jūsų verslo sėkmės elementų, todėl turėtumėte pasirūpinti, kad klientai jaustųsi maksimaliai saugiai atliekant apmokėjimus jūsų svetainėje.
  • Magento 2 administratoriaus skydelis yra patobulintas vizualiai ir yra papildytas naujais ir aktualiais funkcionaluimais. Jo valdymas lengvai įkandamas net techninių žinių neturinčiam internetinės parduotuvės savininkui.

Susidomėjote? Aptarkime jūsų projektą

Paskambinkite ar parašykite el. laišką ir mes suplanuosime susitikimą kurio metu aptarsime jūsų projektą ir mūsų idėjas jums.