Sportsman - sportinė apranga ir avalynė

Scroll down

Apie Sportsman

Sportsman.lt – viena didžiausių sporto drabužių ir avalynės elektroninės prekybos svetainių Lietuvoje. Jie parduoda populiarius prekinius ženklus, tokius kaip ADIDAS, NIKE, PUMA, REEBOK ir kitų gamintojų sporto bei laisvalaikio prekės.

Tikslai

2014 m. sukūrėme pirmąją „Sportsman.lt“ versiją. Mes naudojome „Magento“ turinio valdymo sistemą interneto parduotuvių kūrimui ir vykdėme įvairias integracijas su tiekimo grandinės valdymo sistema. Per ketverius metus produktų kiekis išaugo nuo 2 tūkst. iki 40 tūkst. Sukūrėme kitas 2 internetines parduotuves ir įdiegėme daugiašalę administravimo funkciją. Todėl mes ir sportsman.lt kolektyvas nusprendė, kad atėjo laikas atsinaujinti. Pagrindiniai tikslai buvo padidinti interneto srauto konversijų rodiklį ir kokybinį parametrą.

Techniniai sprendimai

  • Greita ir protinga produktų paieška
  • Skirtingi mokėjimo būdai
  • Vieno puslapio apmokėjimas
  • Išplėstinis produkto filtras

Mes esame dėkingi už sportsman.lt kolektyvo pasitikėjimą ir bendradarbiavimą. Dirbdami kartu mes sugebėjome sportsman.lt padaryti viena didžiausių ir labiausiai lankomų sporto drabužių ir avalynės elektroninės prekybos svetainių Lietuvoje.

Kitas projektas - PaperSeal

Paperseal – atvira ir draugiška siuntimo ir dekoratyvinio pakavimo medžiagų prekybos kompanija, kurią lengvai pasieksite visur: didžiausioje šios srities parduotuvėje internete, telefonu, el. paštu ar fizinėse parduotuvėse.

Visi projektai

Susidomėjote? Aptarkime jūsų projektą

Paskambinkite ar parašykite el. laišką ir mes suplanuosime susitikimą kurio metu aptarsime jūsų projektą ir mūsų idėjas jums.