Sportsman - sportinė apranga ir avalynė

Scroll down

Apie projektą

2014 m. sukūrėme pirmąją „Sportsman.lt“ versiją. Mes naudojome „Magento“ turinio valdymo sistemą interneto parduotuvių kūrimui ir vykdėme įvairias integracijas su tiekimo grandinės valdymo sistema. Per ketverius metus produktų kiekis išaugo nuo 2 tūkst. iki 40 tūkst. Sukūrėme kitas 2 internetines parduotuves ir įdiegėme daugiašalę administravimo funkciją. Todėl mes ir sportsman.lt kolektyvas nusprendėme, kad atėjo laikas atsinaujinti.

Ką padarėme

  • Greita ir išmani produktų paieška
  • Skirtingų mokėjimo būdų integravimas
  • Vieno puslapio apmokėjimas
  • Išplėstinis produkto filtravimas

Mes esame dėkingi už sportsman.lt kolektyvo pasitikėjimą ir bendradarbiavimą. Dirbdami kartu mes sugebėjome sportsman.lt padaryti viena didžiausių ir labiausiai lankomų sporto drabužių ir avalynės elektroninės prekybos svetainių Lietuvoje.

SPORTSMAN.LT

Kitas projektas - Avitela

Avitela.lt – viena didžiausių elektronikos ir buitinės technikos elektroninių parduotuvių Lietuvoje. Čia prekiaujama APPLE, SAMSUNG, PHILIPS, LG ir kitų populiariausių gamintojų buitine elektronika.

Visi projektai

Susidomėjote? Aptarkime jūsų projektą

Paskambinkite ar parašykite el. laišką ir mes suplanuosime susitikimą kurio metu aptarsime jūsų projektą ir mūsų idėjas jums.