Mynest.lt

Scroll down

mynest.lt – elektroninė platforma, siūlanti aukščiausios kokybės langų bei durų asortimentą ir patirtį, kuomet naujakurys vienus svarbiausių namų akcentų gali personalizuoti iki smulkmenų.

Tai ne vienintelis išskirtinumas rinkoje: su daugiau nei 15 metų gamybos patirtimi ir orientacija į Skandinavijos rinkas, MYNEST By Aradas užtikrina konkurencingus produktus, atitinkančius griežtus kokybės standartus, akcentuojant patikimus komponentus iš garsių gamintojų, dirbant tik su sertifikuotomis ir išbandytomis medžiagomis.

Apie projektą

Klientas kreipėsi su poreikiu sukurti el.parduotuvę, kuri turėtų integraciją su gamykline įranga ir generuotų brėžinius. Kadangi Lietuvoje nėra panašaus lygio ir apimties projektų, buvo poreikis sukurti pirmąją parduotuvę rinkoje, kurioje vadybininko tarpininkavimas užsakymų procesuose nereikalingas, taupant užsakovo laiką ir kaštus.

Užduotys

 • Užtikrinti svetainės veikimo spartą, ypatingai, keičiantis parametrams: greitai vykdyti kainų perskaičiavimus, remiantis formulėmis.
 • Parengti tokį sprendimą, kuris būtų nesunkiai papildomas naujais funkcionalumais, iš kurių dauguma yra unikalūs ir reti.
 • Integruoti produktų importavimo į sistemą bei užsakymų eksportavimo duomenų perdavimą gamybai.
 • Paruošti el.parduotuvę visapusiškai patogiam naudojimui – el. laiškai, atsiskaitymo sistemos, pilnas funkcionalumas ir kt.

Iššūkis

Ypatingai didelis skirtingų parametrų kiekis, jų priklausomybės – kiekvienas besikeičiantis kriterijus įtakoja duomenų perskaičiavimus, vizualus ir brėžinius, todėl spartos užtikrinimas, egzistuojant trečiųjų šalių įrankių integracijoms, buvo vienas iš pagrindinių šio projekto techninių iššūkių.

Įdomus faktas: 200+ produktų ir daugiau nei 3 trilijonai jų variacijų – tokia duomenų apimtis reikalavo išskirtinių įgūdžių ir laiko testavimui, užtikrinant tikslų ir sklandų užsakymo procesą.

Sprendimas

Tam, kad el.parduotuvė pasižymėtų rinkoje išskirtiniais sprendimais, suteikiančiais galimybę galutiniam klientui efektyviai vykdyti individualų langų ir durų sistemų užsakymą, (o tiekėjui jį gavus operatyviai vykdyti), mūsų užduotys buvo:

 • Suformuoti dedikuotą skirtingų IT pakraipų profesionalų komandą.
 • Sukurti el.parduotuvę naudojant Symfony (back-end) ir Next.js (front-end) karkasus su turinio valdymo sistema, integruojant tiesioginę sąsają tarp užsakovo, gamyklos ir papildomų paslaugų.
 • Taikyti tuo metu naujausias programavimo kalbas ir karkasus, išpildant maksimalų, bet ne perteklinį el.parduotuvės funkcionalumą.
 • Skirti ypatingą dėmesį ir pastangas greitaveikos užtikrinimui.
 • Sukurti platformą, kurioje galutinis klientas pagal turimus parametrus ne tik išsirinktų individualių išmatavimų produktus, bet ir personalizuoti, renkantis dizaino variacijas (spalva, tekstūra, vyriai, rankenos ir t.t.)
Modestas Pavlovas
Modestas Pavlovas
senior programuotojas

Sukūrėme projektą, kuris sprendžia sudėtingas užduotis su daugybe funkcionalumų, o tai pareikalavo ne tik kūrybiško, bet ir lankstaus požiūrio. Dar prieš pradedant, buvo svarbu įsivaizduoti visą sistemos architektūrą ir funkcionalumus bei juos keisti/plėsti eigoje, esant poreikiui. Manau, kai kurie projekto funkcionalumai netgi pralenkė kliento lūkesčius, todėl didžiuojamės rezultatu end-to-end produkto, kurį kūrėme nuo nulio, neturėdami pavyzdinės versijos.

Įgyvendinti techniniai sprendimai

 • Sukurta unikali infrastruktūra administratoriams: su rolėmis ir funkcijomis, kurias atlieka, keitimų istorija bei papildomų produktų ir paslaugų kūrimo ir redagavimo galimybe;
 • Prijungta transporto/vežėjų integracija (išsiuntus krovinį – gaunami statusai apie užsakymą);
 • Integruota (Elastic Search) paieška, randanti ne tik produktų asortimentą, bet ir pagal raktinį žodį vedanti į informacinį srautą;
 • Sukurtas dokumentų/pasiūlymų su brėžiniais generavimas;
 • Įdiegta medžiagų atsparumo skaičiuoklė;
 • Integruotas žalų/nusiskundimų funkcionalumas ir jų valdymas;
 • Sukurtas nuolaidų, akcijų ir Promo kodų funkcionalumas;
 • …ir daugybė kitų.

Technologijos

Symfony
Next.js
GraphQL
PM2
RabbitMQ
Antanas M.
IT Engineer @ UAB Aradas

Projekto apimtis buvo didesnė nei įsivaizdavome, tačiau nesustojome pusiaukėlėje ir stipri Creation komanda užtikrino produktyvų rezultatą. El.parduotuvės funkcionalumai ir integracijos pateisino poreikius ir lūkesčius, o šiandien MYNEST platforma sėkmingai naudojasi mūsų klientai.

Kitas projektas - iDeal

„iDeal“ yra didžiausias autorizuotų „Apple“ parduotuvių tinklas Lietuvoje, teikiantis ne tik prestižinio prekinio ženklo produktus, bet ir paslaugas: nuo įrenginių remonto, draudimo, garantijų pratęsimo, iki mokymų ir profesionalių konsultacijų.

Visi projektai

Susidomėjote? Aptarkime jūsų projektą

Paskambinkite ar parašykite el. laišką ir mes suplanuosime susitikimą kurio metu aptarsime jūsų projektą ir mūsų idėjas jums.