#Magento
Creation

Magento platforma – profesionalams

Magento platforma – profesionalams

Magento yra viena iš populiariausių atviro kodo (angl. open source) principu tobulinamų elektroninės komercijos platformų. Nuo Magento gimimo iki dabar jau yra sukurta virš 150 000 elektroninių parduotuvių, su tokiais pasaulyje gerai žinomais vardais, kaip Nike Inc, Ford Motor Co ir panašiai. Magento turinio valdymo sistema (TVS) skirta elektroninei prekybai ir yra pritaikyta tiek smulkiam verslui, tiek gigantams. Platforma leidžia didelio prekių kiekio pardavimą bei valdymą ir gali būti pilnai modifikuojama pritaikant kiekvieno verslo poreikiams.

Magento

 

Magento platforma – skirta profesionalams.

Magento reikėtų rinktis norintiems elektroninės parduotuvės. Tinkama tiek stambaus verslo atstovams, tiek įmonėms, kurios planuoja augti. Naudojant Magento platformą, Jūs turite galimybę valdyti kelias parduotuves, mobilią komerciją, SEO, marketingo, katalogizavimo ir kitus funkcionalumus. Magento turinio valdymo sistema leidžia pilnai valdyti apsipirkimo procesą, prekių atvaizdavimą bei įvairias kitas funkcijas. Pavyzdžiui, galimas prekių palyginimas, profesionalus prekių paieškos filtravimas, kuponų bei nuolaidų sistema ir kita. Todėl vartotojo patirtis (Angl. UX – User Experience) tampa itin maloni.

Pliusai

 • Su Magento galėsite lengvai koreguoti puslapių išvaizdą ir funkcionalumą
 • Palaiko didelį prekių asortimentą
 • Magento platforma leidžia administruoti kelias parduotuves
 • Magento gali analizuoti pardavimus ir kitos veiklos statistiką
 • Pritaikyta SEO
 • Mobiliųjų įrenginių integracija
 • Patogūs marketingo įrankiai
 • Galinga turinio valdymo sistema
 • Įskiepiai (angl. extensions) yra daug saugesni nei daugumos kitų internetinių platformų siūlomų įskiepių
 • Auganti Magento bendruomenė gali pasiūlyti įvairių problemų sprendimą

Minusai

 • Kadangi Magento siūlo daug įvairių funkcionalumų, žmogui be techninių žinių gali būti sudėtinga pradėti naudotis šia platforma ir atrasti visus jos privalumus.
 • Elektroninės parduotuvės kūrimas, naudojant Magento, gali užtrukti ilgiau nei su kitomis platformomis, kaip pavyzdžiui WordPress ar Shopify.
 • Elektroninės parduotuvės su Magento turinio valdymo sistema išlaikymo kaštai iš dalies priklauso ir nuo duomenų kiekio. Pavyzdžiui, jeigu norėsite pardavinėti 100 000 prekių, Magento kainuos daugiau nei WooCommerce ar Shopify, tačiau veiks greičiau nei kitos platformos.

Plačiau apie tai skaitykite straipsnyjeMagento funkcionalumas“.

Pavyzdiniai projektai, kurti naudojant Magento: sportsman.ltRedhouse.

Platforma yra skirta elektroninei komercijai ir tą funkciją atlieka labai gerai. Naudojant Magento galėsite pridėti kitose platformose negalimą funkcionalumą, svetainę lengvai redaguosite, o galimų parduoti prekių skaičių ribos tik serverio dydis. Svarstote pradėti elektronini verslą? Tuomet jums bus įdomu sužinoti apie tai, kaip pasiruošti e. komercijos projekto įgyvendinimui.

Magento turinio valdymo sistemos pagrindinis tikslas yra elektroninė komercija, todėl jeigu Jums tai mažiau aktualu ir užtektų svetainės paslaugų pardavimui, turiniui skelbti ar tiesiog reprezentacinės svetainės – galbūt Jums labiau tiktų WordPress platforma?

Grįžti į blogą

Susidomėjote? Aptarkime jūsų projektą

Paskambinkite ar parašykite el. laišką ir mes suplanuosime susitikimą kurio metu aptarsime jūsų projektą ir mūsų idėjas jums.