#Magento
Creation

Magento 2 + MageSpecialist DevTools modulis

Magento 2 + MageSpecialist DevTools modulis

Turėjau galimybę pasisvečiuoti „Meet Magento 2017 PL“ renginyje, vykusiame Krokuvos mieste, Lenkijoje, kuriame buvo pristatyta daug naujų technologijų. Susirinkę specialistai pristatinėjo daug įvairių sprendimų, patarimų, įrankių, bet iš visų jų didžiausią įspūdį paliko vienas iš modulių, be kurio nematau savęs dirbant su bet kokiu Magento 2 projektu.

MageSpecialist DevTools – šis nemokamas modulis buvo pristatytas Magento sistemos sprendimų specialisto iš Italijos – Riccardo Tempesta. Savo pateiktame pristatyme, pavadinimu „Tinkami įrankiai tinkamam darbui su Magento 2“ (angl. The right tools for the right job in Magento 2), jis pristatinėjo įrankius, kuriuos rekomenduoja naudoti dirbant su Magento 2 sistema. MageSpecialist DevTools – tai vienas iš jo rekomenduotų modulių.

Modulis padeda sutaupyti laiko ten, kur programuotojai jo praleidžia daugiausiai – sprendžiant iškilusias bėdas ir bandant jas ištaisyti (angl. debugging):

  • Bendrus duomenis, nuo esamos lokalės iki pat sistemos versijos;
  • Dizaino duomenis, aktyvią temą, temų hierarchiją bei visus esamo puslapio „handle“;
  • Taip pat Observerius, Duomenų modelius, „Magento Plugins“ (ne modulius), UI elementus taip pat netgi SQL užklausas į duomenų bazę;

Pasirinkus tam tikrą elementą, galima pamatyti jo bloko klasę, šablono failą, parametrus bei visą kitą smulkesnę informaciją. O tiems, kurie naudoją PhpStorm su „Remote Call“ moduliu, atsiranda galimybė vienu pelės paspaudimu nueiti į patį failą. Taip, tiesiai iš naršyklės į failą, kuris yra pilnai paruoštas naudojimui.

Msp Devtools elemento peržiūra

Išmėgink pats

Norint išbandyti modulį, Jums minimaliai reikės:

  • Google Chrome įskiepio.
  • MageSpecialist DevTools modulio. Rekomenduotina (norint išnaudoti visas MageSpecialist DevTools galimybes) turėti PhpStorm IDE – integruotą kūrimo aplinką su įrašytu „Remote Call“ moduliu. Smulkesnę informaciją, kaip ir ko reikia moduliui, rasite šioje nuorodoje – Modulio informacija.

Teisingai įsirašius visus reikiamus modulius, Jūs turėtumėte matyti šį vaizdą savo administratoriaus panelėje.

Administratoriaus panelė įrašius modulį MageSpecialist DevTools

Taip pat, Google Chrome naršyklės elementų peržiūros lange turėtumėte matyti naujas korteles su pavadinimu – Magento.MageSpecialist DevTools elementų peržiūros langas

Dar šis modulis leidžia įvesti IP adresus, kurie matys šią informaciją, o visiems kitiems ji nebus prieinama.
Pilną modulio pristatymą galima rasti šioje nuorodoje – pristatymas.
Modulis veikia tiek su Magento 1, tiek su Magento 2 versijomis.

Grįžti į blogą

Susidomėjote? Aptarkime jūsų projektą

Paskambinkite ar parašykite el. laišką ir mes suplanuosime susitikimą kurio metu aptarsime jūsų projektą ir mūsų idėjas jums.