#Saugumas
Creation

Gmail sugriežtino prisegtų dokumentų tikrinimą

Gmail sugriežtino prisegtų dokumentų tikrinimą

Didinant teikiamų elektroninio pašto paslaugų saugumą, Gmail sugriežtino prisegamų dokumentų (angl. attachments)  tikrinimą. Taip Gmail siekia apsaugoti savo klientus nuo pavojingų elektroninių laiškų su kenkėjiškais priedais. Apie OpenAction komandos spragas rašė ir saugumo specialistas Julius Sewing.

Gmail atmeta laiškus su prisegtais PDF

Dėl šios apsaugos, Gmail pristato ne visus laiškus, kuriuose yra prisegtas PDF dokumentas su „OpenAction“ komanda. Dažniausiai tai yra tokie PDF dokumentai, kuriuos sistemos sugeneruoja automatiškai. Įprastai ši problema iškyla siunčiant sistemų sugeneruotus el. laiškus. Pavyzdžiui, Jūsų elektroninėje parduotuvėje sąskaitos yra generuojamos automatiškai ir siunčiamos PDF formatu. Šiuo atveju, Gmail gali atmesti tokius siunčiamus laiškus ir klientai jų negaus.

Kaip tai veikia programuotojus?

Šiuo atveju, programuotojas turi pasirūpinti, kad sistemos, kurios generuoja PDF dokumentus, į juos nepridėtų „OpenAction“ komandos. Pavyzdžiui, TCPDF biblioteka „OpenAction“ komandą prideda pagal nutylėjimą. Norėdami tai pakeisti programuotojai turėtų koreguoti TCPDF biblioteką.

Grįžti į blogą

Susidomėjote? Aptarkime jūsų projektą

Paskambinkite ar parašykite el. laišką ir mes suplanuosime susitikimą kurio metu aptarsime jūsų projektą ir mūsų idėjas jums.