Migravimas į Magento 2

Magento 2 versija buvo išleista 2015 m. lapkričio mėn. ir turi visiškai kitokią architektūrą nei Magento 1 versija.

Nepaisant populiarumo ir lankstumo Magento 1 versija dažnai buvo kritikuojama dėl tam tikrų eksploatacinių savybių, įskaitant lėtą puslapio užkrovimo greitį kas gali įtakoti klientų praradimą. Magento specialistų komanda visą laiką ieškojo sprendimo, kad galėtų pašalinti šią problemą ir taip atsirado nauja, tobulesnė Magento 2 versija.

Magento 2 palaiko sparčiąją atmintinę (ang. cache) pagal nutylėjimą, todėl Magento 2 veikia kur kas greičiau nei Magento 1. Taip pat Magento 2 palaiko PHP 7 kalbą ir pasižymi vartotojui patogiu atsiskaitymo puslapiu.  Svarbiausias kiekvieno internetinio verslo prioritetas – sukurti nepamirštamą patirtį savo vartotojams, todėl tai buvo vienas iš pagrindinių tikslų kuriant Magento 2.

Kodėl verta migruoti į Magento 2

  • Magento nustojo diegti naujas Magento 1.x versijų funkcijas, išskyrus saugumo naujinimus.
  • Magento komanda greičiausiai sustabdys Magento 1.x versijų oficialų palaikymą ir nustos leisti naujus saugos naujinimus.
  • Visi Magento 1.x versijos pritaikymai turės būti pakartoti Magento 2.x versijoje, kai nuspręsite persikelti, todėl kuo ilgiau delsite – tuo daugiau funkcionalumų turėsite perkelti.

Magento 2 migravimo procesas

Kad galėtumėte perkelti savo svetainę iš Magento 1 į Magento 2, turite atlikti keturis etapus:

  • Duomenų migracija
  • Plėtinių/Modulių migracija
  • Pritaikymų migracija
  • Temos migracija

Išvados

Atsinaujinimas ir naujausių versijų įdiegimas yra nelengvas procesas ir dažniausiai jam sudėtinga prisiversti, bet visgi siekimas sukurti savo klientams kuo geresnę vartotojo patirti skatina pereiti prie naujesnių ir patobulintų sprendimų. Dėl itin didelės konkurencijos viskas, kas gali padėti sukurti vertę klientui, tampa svarbiausiu verslininko prioritetu, ypač mažmeninės prekybos sektoriuje.

Magento yra pirmaujanti elektroninės prekybos platforma, kasdien gaunanti vis daugiau ir daugiau vartotojų pasitikėjimo. Jeigu planuojate naudoti Magento 2 savo internatiniam verslui arba dabar naudojate Magento 1 versiją ir norite migruoti – susisiekite su mumis el.pašto adresu info@creation.lt ir mes pasiūlysime geriausą sprendimą.