Magento hostingas ir palaikymas

Turėdami patirties su įvairaus dydžio Magento el. komercijos projektais, savo klientams siūlome specializuotą Magento TVS talpinimo ir priežiūros serveryje paslaugą.

Hostingas

  • Serverio ir MySQL duomenų bazės konfigūravimas, siekiant geriausių greitaveikos ir stabilumo rezultatų (Magento performance tuning)
  • MAGENTO el. parduotuvės priežiūra, palaikymas ir nuolatinio veikimo užtikrinimas
  • Serverio resursų nuoma, nuolatiniai saugumo atnaujinimai
  • Duomenų bazės ir failų sistemos nuolatinis rezervinių kopijų darymas

Kodėl Magento lėtai veikia?

Magento Dažniausiai taip atsitinka dėl neteisingos Magento konfigūracijos ir netinkamo prieglobos (hostingo) paslaugų teikėjo pasirinkimo. Magento nėra Shopify, kur esate apribotas pvz. SKU kiekiu ar pan. Su didelia galia kartu eina ir didelė atsakomybė. Reikalingas specifinis hostingas ir patyrę Magento specialistai.

Kita dažna problema – per daug produktų atributų su per dideliu kiekiu opcijų. Spalvos atributo pridėjimas su keletu pasirinkimų (juoda, balta, raudona) įtakos greitaveikai neturės. Tačiau, jeigu naudosite dešimtis atributų su šimtais opcijų – greičio problemos bus neišvengiamos.

Time to the first byte (TTFB) yra parametras, nusakantis kaip greitai jūsų svetainė reaguoja į naršyklės prašymus (requests). Paprastais žodžiais tariant, tai yra pagrindinis greičio parametras, kuris nusako kaip greitai Jūsų parduotuvė veikia. Geras TTFB turėtų būti iki 1 s. Galite pasinaudoti internetinėmis priemonės, pvz. Pingdom, kad nustatytumėte savo TTFB.