logo

Magento hostingas ir palaikymas

Turėdami patirties su įvairaus dydžio Magento el. komercijos projektais, savo klientams siūlome specializuotą Magento TVS talpinimo ir priežiūros serveryje paslaugą.

Paslaugą “Magento hostingas” sudaro:

  • Serverio ir MySQL duomenų bazės konfigūravimas, siekiant geriausių greitaveikos ir stabilumo rezultatų (Magento performance tuning)
  • MAGENTO el. parduotuvės priežiūra, palaikymas ir nuolatinio veikimo užtikrinimas
  • Serverio resursų nuoma, nuolatiniai saugumo atnaujinimai
  • Duomenų bazės ir failų sistemos nuolatinis rezervinių kopijų darymas

Kodėl Magento lėtai veikia?

logo-magentoDažniausiai taip atsitinka dėl neteisingos Magento konfigūracijos ir netinkamo prieglobos (hostingo) paslaugų teikėjo pasirinkimo. Magento nėra Shopify, kur esate apribotas pvz. SKU kiekiu ar pan. Su didelia galia kartu eina ir didelė atsakomybė. Reikalingas specifinis hostingas ir patyrę Magento specialistai.

Kita dažna problema – per daug produktų atributų su per dideliu kiekiu opcijų. Spalvos atributo pridėjimas su keletu pasirinkimų (juoda, balta, raudona) įtakos greitaveikai neturės. Tačiau, jeigu naudosite dešimtis atributų su šimtais opcijų – greičio problemos bus neišvengiamos.

Time to the first byte (TTFB) yra parametras, nusakantis kaip greitai jūsų svetainė reaguoja į naršyklės prašymus (requests). Paprastais žodžiais tariant, tai yra pagrindinis greičio parametras, kuris nusako kaip greitai Jūsų parduotuvė veikia. Geras TTFB turėtų būti iki 1 s. Galite pasinaudoti internetinėmis priemonės, pvz. Pingdom, kad nustatytumėte savo TTFB.

Norite susisiekti su mumis?

Standartinės užklausos formos mūsų svetainėje nėra. Kiekvienas sprendimas yra individualus ir su Jumis norėtumėme susitikti asmeniškai. Paskambinkite mums tel. 8 5 203 0333 ir sutarsime dėl susitikimo, kurio metu aptarsime Jūsų projektą bei mūsų idėjas Jums.

Kontaktai

UAB "ELSOFT"
Kauno g. 16, Vilnius LT-03210
Tel./Fax. 8-5-203-0333
El. paštas: info@creation.lt
Įm. kodas 301593663, PVM kodas LT100004846317