Sportsman – sportinių drabužių ir avalynės elektroninė parduotuvė

Sportsman.lt – tai viena didžiausių sportinių drabužių ir sportinės avalynės elektroninių parduotuvių Lietuvoje. Čia prekiaujama  ADIDAS, NIKE, PUMA, REEBOK ir kitų gamintojų sporto bei laisvalaikio prekėmis.

Tikslai

Sportsman.lt pirmąją versiją sukūrėme dar 2014 metais. Naudota Magento turinio valdymo sistema, sukurta daugybė integracijų su kurjerių, įmokų surinkimo, sandėlio likučių valdymo sistemomis ir kita. Per ketverius metus didėjo ir produktų skaičius:  nuo 2 iki 40 tūkstančių prekių! Atsirado dvi papildomos parduotuvės – įdiegtas kelių parduotuvių administravimas (angl. multisite).  Atėjo laikas atsinaujinti.

Iškėlėme pagrindinius tikslus: padidinti konversijų bei srauto kokybinius parametrus.

Rezultatai

Išanalizavome senosios svetainės lankytojų elgesį ir ėmėmės veiksmų: atnaujinome turinio valdymo sistemą bei sukūrėme naują dizainą. Nepaisant to, kad el. parduotuvė atjaunėjo ir numetė nemažai svorio, pavyko pasiekti ir labai konkrečių rezultatų:

  • Konversijų rodiklis padidėjo ~ 19%
  • Lankytojų praleistas laikas el. parduotuvėje vidutiniškai pailgėjo ~ 13%
  • Vidutinis svetainės užsikrovimo greitis sumažėjo nuo ~ 9 s. iki ~ 5.6 s.

Dėkojame Sportsman kolektyvui už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą. Per 4 metus kartu pasiekėme, kad Sportsman.lt taptų viena didžiausių ir lankomiausių sportinės avalynės ir aprangos internetinių parduotuvių Lietuvoje.

Norėtumėte daugiau sužinoti apie šį projektą arba pasitarti, kaip mes galėtumėme padėti Jūsų verslui? Susisiekite su mumis telefonu 8 5 203 0333 arba el. paštu info@creation.lt.

Artodelfas, UAB

Ką padarėme?
- Dizainas ir Magento TVS integraviams
- Specializuotų modulių kūrimas
- Prisitaikantis dizainas
www.sportsman.lt