Saudykla.lt –  „Ekskomisarų biuro“ tiras Vilniuje!

Aktyvaus laisvalaikio ir šaudymo įgūdžių tobulinimo erdvė. Tiras Vilniuje siūlo specialiai įrengtą uždarą patalpą, kurioje galite išbandyti save ar mesti iššūkį draugams šaudydami į mokomuosius taikinius. Svetainė suteikia galimybę susikomplektuoti savo norimą šaudymo komplektą iš daugiau nei 40 skirtingų ginklų.

Ką padarėme mes?

  • Sukūrėme individualų ir modernų internetinės parduotuvės dizainą, kurį sukarpėme ir pritaikėme mobiliesiems įrenginiams;
  • Integravome Magento elektroninės komercijos platformą;
  • Vieno žingsnio atsiskaitymo plėtinys “OneStepCheckout” sutrumpina užsakymo procesą iki minimumo;
  • Papildomi plėtiniai palengvina darbą su sistema: produktų komplektai, dovanų kuponai, laiko rezervavimas ir pan., tai leidžia maksimaliai supaprastinti administracinį darbą;
  • Specialiai šiam projektui sukurtas funkcionalumas leidžia administruoti (rezervacinė sistema) bei stebėti šaudyklos užimtumą.

Visiems mūsų klientams siekiame padėti ir patarti, kaip jie galėtų naudoti savo elektronines parduotuves ne tik kaip papildomą pardavimų šaltinį, bet ir kaip pagalbinį įrankį valdant informaciją apie paslaugų asortimentą.

Norėtumėte daugiau sužinoti apie šį projektą arba pasitarti, kaip mes galėtumėme padėti Jūsų verslui? Susisiekite su mumis telefonu 8 5 203 0333 arba el. paštu info@creation.lt.

Ekskomisarų biuras, UAB

Ką padarėme?
- Svetainės dizainas
- Magento TVS integravimas
- Rezervacijos sitema
saudykla.lt