Nekilnojamojo turto projektas Vilniuje

www.santariskiunamai.lt – viskas pirkėjo patogumui: galimybė apžiūrėti būsimą namą iš visų pusių, interaktyvus vietovės planas, detalūs butų planai ir daug daugiau.

Ką padarėme?

  • Integravome turinio valdymo sistemą.
  • Įgyvendinome sujungimą su apskaitos programa – informacija apie parduotus ar rezervuotus butus atnaujinama momentiškai.
  • Įdiegėme Google žemėlapius su pažymėtais svarbiausiais objektais kvartale.
  • Svetainę optimizavome paieškos sistemoms.

Interneto svetainę nuolatos atnaujiname pasipildžius naujais NT objektais kvartale.
Svetainės dizainą sukūrė specialistai iš idea.lt.

Norėtumėte daugiau sužinoti apie šį projektą arba pasitarti, kaip mes galėtumėme padėti jūsų verslui? Susisiekite su mumis telefonu 8 5 203 0333 arba el. paštu info@creation.lt.

Apie Santariškių namus

„Santariškių namai” – tai nauja ir moderni mažaaukščių namų gyvenvietė Vilniuje, apsupta Verkių regioninio parko su puikiai išvystyta infrastruktūra.

Triaukščių namų gyvenvietė įsikūrusi Santariškėse, Verkių parko kaimynystėje yra ideali aplinka vaikų turinčioms ir aktyvų poilsį mėgstančioms šeimoms. Iš čia miesto centrą lengva pasiekti ne tik nuosavu automobiliu, bet ir visuomeniniu transportu. Šalia namų yra viešojo transporto stotelė. Gyvenvietę juosia  2 670 ha dydžio Verkių regioninio parkas, todėl čia negirdėti miesto triukšmo, o oras – visuomet tyras, nes apie 77 proc. parko teritorijos sudaro miškai. Šalia gyvenvietės vingiuoja 6 km ilgio dviračių ir pėsčiųjų takas, netoliese ir slidinėjimo takai.