Saffort – visi seifai vienoje vietoje

Saffor.lt – Tai didžiausia seifų elektroninė parduotuvė Lietuvoje: daugiau seifų ir dar labiau supaprastinta jų atranka. Prie išmaniųjų telefonų ir planšečių formato prisitaikantis vaizdas leidžia išsirinkti seifą greitai ir patogiai.

Ką padarėme mes?

  • Integravome Magento elektroninės komercijos platformą;
  • Perkėlėme turinį iš senosios saffort.lt svetainės (OXID TVS);
  • Daugybė papildomų plėtinių palengvina darbą su sistema: spec. produktų palyginimas, produktų filtrai, reklaminiai skydeliai, spausdinimo versijos, etikečių generavimas ir daug daugiau;
  • Specialiai šiam projektui sukurtas atrankos vedlys (wizzard) – atsakius į keletą klausimų pateikiami geriausiai poreikius atitinkantys produktai.

Šis projektas buvo įdomus iš techninės pusės: iškelti kliento reikalavimai privertė mus sukti galvas. Rezultatas – projektas, kuris mums ypač patinka.
Puikų svetainės dizainą sukūrė ir jį sukarpė (HTML+CSS+JS) parteneriai iš Idea.lt.

Projektas buvo įgyvendintas ne tik lietuvių bei rusų kalbomis, bet ir pritaikytas kitoms šalims. Elektroninės parduotuvės sukurtos: Lenkijai (saffort.pl), Latvijai (saffort.lv), Čekijai (saffort.cz), Vengrijai (saffortszef.hu) bei Slovakijai (saffort.sk).

Norėtumėte daugiau sužinoti apie šį projektą arba pasitarti, kaip mes galėtumėme padėti Jūsų verslui? Susisiekite su mumis telefonu 8 5 203 0333 arba el. paštu info@creation.lt.

Dremler, UAB

Ką padarėme?
- Magento TVS integraviams
- Specializuotų modulių kūrimas
- Prisitaikantis dizainas
www.saffort.lt