Redhouse.lt – pristato išskirtinius produktus Lietuvos gurmanams ir gurmė!

Vyno kultūros puoselėtojams/entuziastams, kuriems svarbios gėrimų kultūros puoselėjimo vertybės, subtilus skonis, kokybė bei išskirtinumas.

Šiame puslapyje rasite jau kelis šimtmečius gyvuojančių prekės ženklų “Riedel-the Wine Glass Company”, “Nachtmann”, “Spiegelau”, “Kusmi tea”, “Mepra” ir kt. produktus, praėjusius laiko patikrą ir išlikusius iki šių dienų dėl savo kokybės ir populiarumo gurmanų tarpe.

Ką padarėme mes?

  • Sukūrėme individualų ir modernų internetinės parduotuvės dizainą, kurį sukarpėme ir pritaikėme mobiliesiems įrenginiams;
  • Integravome Magento elektroninės komercijos platformą;
  • Perkėlėme turinį iš senosios svetainės;
  • Papildomi plėtiniai palengvina darbą su sistema: spec. produktų paieška, produktų filtrai ir kt. būtini elelektroninės komercijos funkcionalumai.

Visiems mūsų klientams siekiame padėti ir patarti, kaip jie galėtų naudoti savo elektronines parduotuves ne tik kaip papildomą pardavimų šaltinį, bet ir kaip pagalbinį įrankį valdant informaciją apie prekių asortimentą.

Norėtumėte daugiau sužinoti apie šį projektą arba pasitarti, kaip mes galėtumėme padėti Jūsų verslui? Susisiekite su mumis telefonu 8 5 203 0333 arba el. paštu info@creation.lt.

GOURMET PRO, UAB

Ką padarėme?
- Individualus dizainas
- Magento TVS integravimas
www.redhouse.lt